Plazmové displeje

 

Profi LCD displeje SAMSUNG, profi displeje Panasonic, dotykové matnice, displeje SAMSUNG. V případě zájmu jsou k dispozici jakékoli velikosti klasických plazem. Na prodej  jsou k dispozici monitory do velikosti 108“. U skládaných bezrámečkových obrazovek jsou  celkové velikosti relativně neomezené. Bezrámečkové plazmové displeje ORION - celosvětově ojedinělá technologie pro sekládávání displejů. 

Modulární plazmový systém

 

Jednotlivé obrazovky MPDP lze skládat do různých velikostí a tvarů, podle zvolené aplikace a prostředí. Vytvoření plazmových stěn libovolných velikostí umožňuje technologie „čtyř stran“ DZF (Dead Zone Free), která zajišťuje vynikající kontinuitu panelů. Při sestavování dvou a více displejů tak vzniká mezera menší než 4 mm, přičemž běžné Multi PDP displeje mají spoje mezi jednotlivými panely větší než 100 mm. Plazmové obrazovky MPDP vybavené nejnovější technologií Plasma Display Panel (PDP) tím získávají výrazně zdokonalenou uniformitu zobrazení. 

 

MIS-4220

Základní jednotku velkoplošných plazmových stěn tvoří 42“ displej MIS-4220 o rozměru 923,6 x 520,8 x 76,5 m /š x v x h/ a hmotnosti 26 kg. Displej nabízí rozlišení 853 x 480 bodů (WVGA), špičkový jas 1 000 cd/m2, kontrast 10 000 : 1 a široký pozorovací úhel. Vyznačuje se také nízkou hmotností a štíhlým provedením. 

Aplikace

Vynikající kvalita obrazu, snadná instalace, nízké náklady na údržbu i obsluhu a vysoká spolehlivost zajišťují displejům celou řadu možností využití. Modulární zobrazovací plocha poskytuje místo pro širokou škálu sdělení a informací v konferenčních sálech, v lobby hotelů, v koncertních halách, v nákupních či sportovních centrech, ve vestibulech letišť a moderních nádraží, ale i na výstavách a veletrzích, kde se významné společnosti prezentují výrazným, nezaměnitelným způsobem.